شناسهٔ خبر: 24337 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

احکام بورسیه‌ها به دانشگاهها ابلاغ شد

مدیرکل بورس و اعزام سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: احکام بورسیه ها هفته گذشته به دانشگاه ها ابلاغ شد، هر دانشجو که رای مربوط به خود را دریافت می کند، اگر فکر کرد رای صادره برای وی با ضوابطی که کاملا شفاف است، انطباق ندارد می تواند اعتراض خود را با مستندات از طریق دانشگاه ارایه کند تا تجدید نظر شود.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ در خصوص فعالیت کمیته بورس گفت: کمیته بورس تشکیل شد و حدود 1000 پرونده بورسیه های تبدیلی (یعنی بورسیه هایی که در فراخوان خارج ثبت نام کرده و تبدل به داخل شدند) را از سال 86 تا 92 با معیار و همان ضوابطی که در هر سال تصویب شده بود را یکی یکی بررسی کرد و رای خود را در رابطه با پرونده هایی که براساس اطلاعات اداره بورس با ضوابط هماهنگی نداشت به شورای مرکزی بورس ابلاغ کرد.

وی افزود:  شورای مرکزی بورس نیز براساس عدم انطباق شرایط با توجه به رهنمودهایی که سرپرست وزارت علوم داشت حکم صادر کرد و حکم بعد از صورت جلسه شدن به تایید و امضاء وزیر علوم رسید و از هفته گذشته به دانشگاه‌ها ابلاغ شد .

مدیرکل بورس و اعزام سازمان امور دانشجویان افزود: به تفکیک هر دانشگاه یک لیست و نامه محرمانه ارسال شده است و دانشگاه ها بعد از دریافت به دانشجویان ابلاغ خواهند کرد.

غلامی یادآور شد: هر دانشجو که رای مربوط به خود را دریافت می کند، اگر فکر کرد رای صادره برای وی با ضوابطی که کاملا شفاف است، انطباق نداشت و یا احیانا براساس اطلاعاتی که در پرونده خود داشتهاعتراضی داشته باشد می تواند اعتراض خود را با مستندات از طریق دانشگاه ارایه کند تا تجدید نظر شود.

نظر شما