شناسهٔ خبر: 29787 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

ناهماهنگی در اجرای دو برنامه در تالار وحدت

تداخل در اجرای مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با اجرای نمایش آیینی «غبار» منجر به اعتراض مخاطبان نمایش شد که ساعت ها پشت در تالار وحدت به انتظار ایستاده بودند.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ هفتمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر شامگاه سه شنبه ۱۲ اسفندماه در تالار وحدت برگزار شد و این مراسم که قرار بود ساعت ۱۸ آغاز شود، با یک ساعت تأخیر حدود ساعت ۱۹ کلید خورد. این در حالی بود که جمع کثیری از مردم و مخاطبان نمایش آیینی «غبار» نیز از ساعت ۱۸ برای تماشای این نمایش به تالار وحدت آمده بودند اما مانع حضور آنها در سالن شدند.

اختتامیه  هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

در ساعات پایانی مراسم اختتامیه جشنواره هنرهای تجسمی فجر که به معرفی مفاخر هنرهای تجسمی کشور اختصاص داشت، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت حضور یافت و جوایز این مفاخر با حضور وزیر در حال اهدا شدن بود که ناگهان صدای همهمه و فریاد مردم معترض از پشت درهای سالن اصلی تالار وحدت شنیده شد و به دنبال آن مخاطبان عصبانی نمایش آیینی «غبار» که از ساعت ۱۸ در انتظار خالی شدن تالار وحدت و اجرای این نمایش بودند، با فریاد و اعتراض درهای سالن را می کوبیدند و خواستار توضیح مسئولان برای ساعت ها انتظار و این ناهماهنگی بودند.

این اتفاق باعث شد پچ پچه هایی در میان مسئولان فرهنگ وهنر کشور که روی سن ایستاده بودند، ایجاد شود و به دنبال آن به سرعت این مراسم بدون سخنرانی وزیر ارشاد خاتمه یافت و سالن در اختیار مخاطبان عصبانی نمایش آیینی «غبار» قرار گرفت.

نظر شما