شناسهٔ خبر: 30540 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

دیدار رئیس صداو سیما با عضو مجلس خبرگان رهبری

رییس سازمان صدا و سیما با نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و تاکید کرد: روحانیان در طول تاریخ همواره منادی عدالت و در مبارزه با ظلم و فساد پیشگام بودند.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از بانی فیلم؛ «محمد سرافراز» رییس سازمان صدا و سیما در دیدار با آیت‌الله امینیان نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری که در آستانه اشرفیه انجام شد، به نقش روحانیت در مبازره با استبداد و استعمار اشاره کرد و گفت: روحانیان در طول تاریخ همواره منادی عدالت و در مبارزه با ظلم و فساد پیشگام بودند.


سرافراز مجلس خبرگان رهبری را از ارکان حیاتی و مهم نظام جمهوری اسلامی ایران توصیف و خاطرنشان کرد: اجلاس اخیر خبرگان رهبری و انتخاب هیات رییسه این مجلس بار دیگر اتحاد، همفکری و همدلی دلسوزان انقلاب و نظام را نشان داد.


آیت‌الله امینیان نیز در این دیدار به نقش رسانه ملی در مهندسی فرهنگی اشاره کرد و گفت: در برنامه‌سازی‌های صدا و سیما باید برای نشر معارف قرآنی و اسلامی بیش از گذشته تلاش شود.


او تاکید کرد: رسانه ملی نقش مهمی در گسترش سبک زندگی اسلامی – ایرانی دارد و باید در این زمینه برنامه‌های فاخرتر و اثرگذارتری تهیه و پخش شود.
در پایان این دیدار آیت الله امینیان 2 جلد از تالیف‌هایش را به رییس رسانه ملی اهدا کرد.

نظر شما