شناسهٔ خبر: 35089 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

همکاری رسانه ملی با هنرمندان هنجارشکن قطع می‌شود

شورای نظارت بر اساس مصوبه ای، رسانه ملی را موظف کرد تا با هنرمندانی که شئونات اخلاقی و رسانه ای را در شبکه های اجتماعی رعایت نمی کنند قطع همکاری داشته باشد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در اطلاعیه ای درباره قطع همکاری با هنرمندان هنجارشکن آورده است:

«بر اساس مصوبه اخیر شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با عنایت به حضور کارمندان و هنرمندان متعهد و پاک سیرت در رسانه ملی، متاسفانه تعداد قلیلی از هنرمندان با حضور هنجارشکنانه خود در این شبکه ها و با انتشار تصاویر نامناسبی از خود، شئونات اخلاقی و ضوابط سازمانی را رعایت ننموده اند و موجبات دلخوری خیل عظیم هنرمندان متعهد و اهالی فرهنگ و هنر را فراهم آورده اند.

از این رو و بر اساس این مصوبه سازمان صدا و سیما موظف شد تا با هنرمندانی که در این شبکه ها خلاف شئونات حاضر شده اند قطع همکاری نماید.

شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما استفاده و حضور در شبکه های اجتماعی را فرصت تعامل هرچه بهتر هنرمندان با مردم و مخاطبان دانسته و صرفاً حضور نامناسب و انتشار تصاویری را که باعث نادیده انگاشته شدن ارزش ها می شود خلاف ضوابط و مقررات می داند.»

نظر شما