شناسهٔ خبر: 40206 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

نسخه صوتی سه کتاب پرفروش دفاع مقدس تولید می‌شود

انتشارات عماد فردا به زودی اقدام به تولید و عرضه کتاب‌های صوتی «سمندر»، «حماسه هویزه» و «از او» در حوزه دفاع مقدس می‌کند.

 به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ حمیدرضا جعفری مدیر روابط عمومی انتشارات عماد فردا در گفتگو یی گفت: کتاب‌های دفاع مقدسی «سمندر»، «حماسه هویزه»، «از او (زندگی شهید معماریان)» که از پر مخاطب‌ترین کتاب‌های دفاع مقدسی کشور  هستند، به زودی در قالب کتاب صوتی تولید و عرضه می شوند.

وی با بیان این که کتاب های صوتی از جمله محصولات پرمخاطب در جهان امروز است، گفت: از جمله وظایف ناشرین به روز و دغدغه مند، این است که نیاز امروز به مفاهیم و تجربیات مرتبط  به کتاب و مطالعه را بیش از همه درک کنند و با ورود به عرصه های جدید عرضه کتاب و تولید محصولات با کیفیت، پاسخگوی این نیاز باشند.

جعفری در ادامه گفت: انتشارات عماد فردا که تا قبل از این تجربه تولید کتاب صوتی «قصه‌های کربلا» را با تیراژ ۱۰۰ هزار نسخه به عنوان پرتیراژترین کتاب صوتی کشور داشته، در نظر دارد تولید کتاب‌های صوتی را با حفظ استاندارد های مربوطه و کیفیت عالی از جمله صداگذاری، باندسازی و استفاده از تیم مجرب تولید و گوینده های مطرح کشور افزایش دهد.

مسئول روابط عمومی انتشارات عماد فردا همچنین گفت: ما با رویکرد همکاری با شرکت‌های توانمند این عرصه پا به این میدان تازه تاسیس گذاشته‌ایم و برای تولید محصول صوتی درخور، قصد داریم میزان ارتباط با این شرکت ها را افزایش دهیم و در مسیر بهبود کیفی و محتوایی کتاب های صوتی قدم برداریم. هر ۳ محصول فوق با همکاری شرکت شنوتو تولید و عرضه خواهد شد. چگونگی عرضه این کتاب‌های صوتی هم به زودی اعلام خواهد شد.

نظر شما