شناسهٔ خبر: 54092 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

«فرهنگ‌نامه هنر» رونمایی می‌شود

آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «فرهنگ‌نامه هنر» تألیف محمد شمخانی، در دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

«فرهنگ‌نامه هنر» رونمایی می‌شود

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از ایبنا؛ آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «فرهنگ‌نامه هنر» تألیف محمد شمخانی، عصر روز یکشنبه بیستم اسفندماه ۱۳۹۶ در دانشگاه هنر برگزار می‌شود.
 
در این آیین، علاوه‌ بر مؤلف اثر و کاظم طلایی، مدیر نشر طلایی، جمعی از استادان و صاحب‌نظران هنر ازجمله قباد شیوا، جواد مجابی، مسعود عربشاهی، مهدی حسینی و مهدی مقیم‌نژاد حضور داشته و به سخنرانی می‌پردازند.
 
«فرهنگ‌نامه هنر» یکی از تازه‌ترین کتاب‌های نشر طلایی است که به قلم محمد شمخانی نوشته شده و با عکس‌های چشم‌نواز تمام‌رنگی از جمعی از عکاسان کشورمان مزین شده است. تصویرگری‌های کتاب را الهام محبوب و اکبر افشار اجرا کرده‌اند.
 
«فرهنگ‌نامه هنر» کتابی است که همه عناصر آن گویای هنرمندی تولیدکنندگان آن است. طراحی، نقاشی، نگارگری، خوش‌نویسی، تصویرسازی، طراحی گرافیک، کاریکاتور، چاپ، مجسمه‌سازی، معماری، موسیقی جهانی، موسیقی ایرانی، عکاسی، تئاتر، سینما، انیمیشن، تلویزیون و هنرهای معاصر، هنرهایی‌اند که در فرهنگ‌نامه یک‌جلدیِ هنر با زبانی روشن و روان معرفی شده‌اند.
 
آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «فرهنگ‌نامه هنر» یکشنبه ۲۰ اسفندماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن فارابی دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر تهران برگزار می‌شود.

نظر شما