شناسهٔ خبر: 55517 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد برگزار می شود

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سومین جشنواره ملی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ رضا نصیری در حاشیه مراسم افتتاحیه دبیرخانه سومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی گفت: سومین جشنواره ملی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهریور سال جاری در واحد شهرکرد برگزار می‌شود و حدود ۶۰۰ نشریه دانشجویی در مجموعه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی فعال هستند که بیشتر آنها در این جشنواره شرکت کردند.

وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم بیش از هزار و ۵۰۰ اثر در بخش های مختلف نشریات برتر، آثار برتر و بخش ویژه در سومین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی داوری کنیم.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی اظهار داشت: در کارگاه‌های آموزشی مطالبات مقام معظم رهبری از دانشجویان را در عرصه‌های حرفه‌ای و معرفتی مد نظر قرار خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: امسال عناوین فرهنگی شهدای مدافع حرم، کارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کار تمیز فرهنگی که مقام معظم رهبری از آن به عنوان آتش به اختیار یاد کردند و چند موضوع مطرح فرهنگی، به عناوین و موضوعات گذشته اضافه شده است.

نصیری ادامه داد: مدیران مسئول و صاحبان اثر پس از ثبت آثار خود می‌توانند پرینت ثبت‌نام و نسخه چاپی آن را برای ارسال به دبیرخانه جشنواره تحویل رابط نشریات واحد دانشگاهی خود ارائه دهند تا آثار به دبیرخانه مستقر در واحد شهرکرد ارسال شوند.

نظر شما