کتاب صوتی

کل اخبار:35

 • ۱۳۹۳-۱۰-۰۷ ۰۹:۲۰

  پرستویی: برای انتشار کتاب صوتی خاطراتم دنبال سود مادی نبودم

  این بازیگر شناخته شده سینما با اشاره به این نکته که انتشار این کتاب صوتی هیچ‌گونه سود مالی برایش نداشته است، گفت: برای این تولید و انتشار این کتاب هیچ کمکی از نهادهای فرهنگی دولتی به ما نشد و قراری هم برای این کار نبود، چرا که قصد تیم سازندگان این کتاب، سودجویی و کسب درآمد نبوده است. بالطبع انتشار این اثر برای من نیز سود مالی نداشته است.

 • ۱۳۹۳-۱۰-۰۴ ۰۹:۴۰

  کتاب صوتی پرویز پرستویی رونمایی می‌شود

  آیین رونمایی از کتاب صوتی «من پرویز پرستویی» شنبه ششم دی‌ماه توسط معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی هنری فرهیختگان عصر هنر در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

 • ۱۳۹۳-۰۹-۰۱ ۰۹:۰۹

  كتاب‌های صوتی احمدرضا احمدی منتشر می‌شود

  احمدرضا احمدی پنجشنبه 29 آبان در ششمين روز از هفته كتاب، همراه احمد مسجد جامعي در فروشگاه نشر ثالث حضور يافت و از انتشار دو كتاب صوتی‌اش خبر داد.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۰۱ ۱۷:۰۸

  تولید کتاب صوتی «دا» و «لشکر خوبان»

  مسئول سوره مهر الکترونیک از فعالیت این بخش از انتشارات در حوزه تولید کتاب صوتی در سال جاری خبر داد و گفت: خاطرات دفاع مقدس مانند «دا»، «لشکر خوبان»، «پایی که جاماند» و... در اولویت هستند.

 • ۱۳۹۳-۰۴-۲۹ ۱۵:۵۵

  انوشیروان ارجمند اشعار سایه و شهریار را می‌خواند

  انوشیروان ارجمند، بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون از آغاز ضبط کتاب صوتی اشعار سایه و استاد شهریار از اواخر مردادماه سال جاری خبر داد.