شناسهٔ خبر: 24798 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون ارشد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت ثبت نام آزمون ورودی ارشد ناپیوسته 94 در روز چهارشنبه (28 آبان ماه) خبر داد و تاکید کرد: این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از ایسنا؛ حسین توکلی افزود: مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی ارشد ناپیوسته 94 و بیستمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور ساعت 24 امروز (چهارشنبه) 28 آبان ماه پایان می‌پذیرد.

 

وی ادامه داد: به کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در این مدت پس از مطالعه دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط خصوصا اطلاعیه 26 آبان ماه که روی سایت سازمان سنجش قراردارد، در صورت واجد شرایط شدن به سایت سازمان سنجش به نشان www.sanjesh.org مراجعه کرده ونسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون اظهار کرد: تا ساعت هشت صبح امروز (بیست و هفتم آبان ماه) تعداد 644 هزار و 665 داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

 

توکلی در پایان در مورد برخی از تغییرات اعلام شده در دفترچه راهنمای این آزمون توضیح داد: براساس اعلام دفتر گسترش آموزش عالی و دفتر برنامه‌ریزی وزارت علوم در تعداد محدودی از رشته‌ها گرایش‌ها، عناوین دروس امتحانی و ضرایب مربوط تغییراتی ایجاد شده است و طی اطلاعیه‌ای از ساعت 18 دیروز (دوشنبه 26 آبان ماه) روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و لازم است داوطلبان حتما از مفاد آن اطلاع یافته و در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات خود حداکثر تا ساعت 24 فردا اقدام کنند.

نظر شما