شناسهٔ خبر: 25277 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

نمایش «دوستی در قلک» به نفع کودکان کار اجرا می‌شود

نمایش کودک «دوستی در قلک» هر روز ساعت 16:45 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از ایلنا؛ عواید حاصل از فروش بلیت نمایش کودک «دوستی در قلک» به نویسندگی و کارگردانی هاجر پورسینا که از 29 آبان ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفته در تاریخ شنبه 8 آذرماه به کودکان کار اختصاص می‌یابد.

نمایش کودک «دوستی در قلک» جدیدترین نمایش گروه هنری شاپو با ایفای نقش محمد رضا شیرخانلو، الهه خوشکام و پیمان کلانتری در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران با حضور چهره‌های سینما و تلویزیون به کودکان کار اختصاص می‌یابد.

هاجر پور سینا کارگردان این نمایش کودک در ارتباط با تقدیم کارش به کودکان کار گفت: متاسفانه حقوق کودکان کار تقریبا در همه جای جهان نادیده گرفته می‌شود. هدف من از این اقدام هم ابراز همدردی با این کودکان و هم کمک مالی به آنها به عنوان یک انسان بود. متاسفانه تعداد آدمهایی که در جامعه این بچه‌ها را درک می‌کنند بسیار کم است و این وظیفه هنرمندان است که فرهنگ کمک و همیاری به این کودکان را در جامعه نهادینه کنیم.

تا کنون برای دیدن این اجرا بهاره رهنما، امیرحسین رستمی، شقایق دهقان، محراب قاسم خانی، پیمان قاسم خانی، یوسف تیموری، هومن برق نورد، بهروز شعیبی، امیرعلی متقیان، مهدی مشهور، رامین ناصر نصیر، بهنوش بختیاری و جلیل فرجاد اعلام آمادگی کرده اند.

نمایش «دوستی در قلک» هر روز ساعت 45: 16 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران تا تاریخ 28 آذر ماه به روی صحنه می‌رود و علاقمندان جهت تهیه بلیت می‌توانند با شماره 09385579439 تماس حاصل نمایند و یا به سایت تیوال مراجعه کنند.

نظر شما