شناسهٔ خبر: 27086 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

«غلاغه به خونه­‌ش نرسید» نقد و بررسی شد

نشست نقد و بررسی کتاب گویای «غلاغه به خونه ش نرسید» در سالن اندیشگاه کتابخانه ملی برگزار می­‌شود.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از فارس؛ دوشنبه 22 دی ماه، نشستی برای نقد و بررسی کتاب گویای «غلاغه به خونه ش نرسید» در سالن اندیشگاه کتابخانه ملی برگزار می­‌شود.

 قرار است این اثر از سه زاویه مورد بررسی قرار گیرد: متن، صدا و موسیقی. در هر یک از این حوزه­ ها، کارشناسان به نقد و بررسی اثر خواهند پرداخت

. نیما رئیسی که روایتگری حکایت‌های غلاغه را بر عهده داشته، مهدی زارع- آهنگساز غلاغه- و علی شجاعی، مدیر نشر کتاب نیستان در این نشست حضور خواهند داشت. کتاب «غلاغه به خونه­ ش نرسید» که پیشتر توسط انتشارات کتاب نیستان منتشر شده است، از سوی موسسه نوین کتاب گویا در قالب کتاب سخنگو با روایت هنرمندانه نیما رئیسی -بازیگر سینما و تلویزیون- به همراه موسیقی مهدی زارع باز انتشار یافته است.

 این اثر که شامل 55 حکایت طنزآمیز است، با ادبیاتی به ظاهر کهن اما با ماجراهایی کاملا مدرن با موضوعات روز اجتماعی پیش می­رود و برای اهالی طنز، حال و هوای «گل آقا» را تداعی می­کند.

حضور علاقه­ مندان در این نشست آزاد است. این برنامه دوشنبه 22 دی ماه 93 ساعت 16:30 تا 18:30 در ساختمان اندیشگاه کتابخانه ملی (ونک، بزرگراه حقانی مسیر غرب به شرق، بلوار کتابخانه ملی) برگزار می‌شود.

نظر شما