شناسهٔ خبر: 28110 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

سالار عقیلی و محمدعلی بهمنی ترانه‌های افشین یداللهی را نقد می‌کنند

جلسه نقد و بررسی مجموعه ترانه‌های افشین یداللهی با نام «جنون منطقی» که اخیراً از سوی «نشر نگاه» منتشر شده، با حضور چهره‌هایی مانند سالار عقیلی، محمد سریر و محمدعلی بهمنی در خانه ترانه برگزار می‌شود.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ جلسه نقد و بررسی نخستین مجموعه ترانه‌های «افشین یداللهی» با نام «جنون منطقی» که به تازگی از سوی «نشر نگاه» به چاپ رسیده، پنجشنبه نهم بهمن ماه در خانه ترانه و با همکاری «فرهنگسرای ارسباران» برگزار خواهد شد.

این اثر در کمتر از یک ماه از زمان انتشار خود به چاپ دوم رسیده است. در جلسه نقد نخستین مجموعه منتشر شده ترانه‌‌سرای آثاری چون مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه، شب آفتابی، تبریز در مه، سال‌های ابری و... که از ساعت ۱۴.۳۰ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود، مهمانانی چون محمدجعفر صافی، سالار عقیلی، محمد سریر، محمدعلی بهمنی، عباس سجادی، خشایار اعتمادی، حریر شریعت‌زاده، نیلوفر لاری‌پور، اهورا ایمان، بهاره رهنما، مسعود کوثری، مجتبی کوثری، قاسم جعفری، اسماعیل عفیفه، حسن بشکوفه، محمدرضا ورزی، حسن فتحی، علیرضا رییس دانا، حمیدرضا یراقچیان، بابک زرین، مهدی کرم پور، فرزاد حسنی، امیریل ارجمند، مونا برزویی، حسن علیشیری، مهدی ایوبی و امیرحسین مساح حضور خواهند داشت.

این جلسه با اجرای بعضی از خوانندگان مهمان حاضر در برنامه چون سالار عقیلی همراه خواهد بود. جلسات خانه ترانه دو بار در ماه به مدیریت افشین یداللهی در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و حضور در این جلسات برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

نظر شما