شناسهٔ خبر: 28213 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه پیام نور از امروز

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بدون آزمون سال 93 دانشگاه پیام نور از امروز 9 بهمن آغاز شده و تا 14 بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر، تمام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بدون آزمون سال ۹۳ دانشگاه پیام نور می توانند در صورت دارا بودن شرایط به صورت غیرحضوری از امروز ۹ بهمن  لغایت ۱۴ بهمن ۹۳ از طریق سامانه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.irمراجعه و ثبت نام کنند.   

پذیرفته شدگان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده هستند و تغییر آن فقط پس از کسب شرایط انتقال یا تغییر رشته طبق مقررات امکان پذیر است .

پذیرفته شدگان در صورتی که در حال تحصیل در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد باشند می توانند مطابق دستورالعمل تحصیل همزمان ادامه تحصیل دهند.

تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی پذیرفته شدگان باید تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۳ باشد پذیرفته شدگانی که مدرک دانش آموختگی خود را نتوانند تا این تاریخ کسب کنند ضمن اخذ تعهد تا تاریخ ۳۰ تیر ۹۴ به صورت موقت ثبت نام خواهند شد.

پذیرفته شدگان می توانند هرگونه سئوال و یا اشکال در پذیرش و ثبت نام، را از طریق سایت اداره خدمات  آموزشی دانشگاه به نشانی reg.pnu.ac.ir مطرح کنند.

نظر شما