شناسهٔ خبر: 28550 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

ابلاغ دستورالعمل پرداخت وام ويژه دانشجويان روزانه دکترا

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم دستورالعمل پرداخت وام ویژه دانشجویان دکتری را به دانشگاه ها ابلاغ کرد .

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ دراین ابلاغیه، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از دانشگاه ها درخواست کرد ، لیست دانشجویان حائز شرایط اعلام شده را از تاریخ 20 بهمن الی یک اسفند 93 در سامانه صندوق رفاه (فاز2)، قرارداده و اقدامات لازم را صورت دهند.

بدیهی است پیشنهادهایی که پس از تاریخ فوق الذکر باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. در این ابلاغیه از دانشگاه ها درخواست شده است که مشخصات فردی و تحصیلی دانشجو، شماره حساب دانشجو ،سپردن سند تعهد محضری صحیح ثبت شود.

همچنین عنوان شده شماره حساب باید حساب های تجارت کارت جوان بوده و وجود 2 ضامن معتبر الزامی است. براساس این ابلاغیه ، با توجه به محدود بودن اعتبارت وام مذکور صرفا به دانشجویانی که حداقل 2 سال تحصیلی به فراغت از تحصیل شان باقی مانده باشد، تعلق می گیرد همچنین به دریافت کنندگان پژوهانه و دانشجویانی که بدهی معوقه دارند وام تعلق نمی گیرد.

ارسال لیست دانشجویان روزانه دکتری تنها در دو نوبت مهر و اردیبهشت ماه میسر است لذا از ارسال لیست در خارج از زمان اعلام شده جلوگیری شود. پرداخت وام پس از بررسی لیست استعلام از مراجع ذی صلاح صورت خواهد پذیرفت ارسال لیست به منزله موافقت با پرداخت نیست.

نظر شما