شناسهٔ خبر: 31361 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

زمان مصاحبه ۶ رشته جدید پژوهش محور آزاد اعلام شد

زمان مصاحبه ۶ رشته جدید از مجموع رشته های دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر، دکتر علوی فاضل با اعلام خبر زمان مصاحبه پذیرفته شدگان برخی از رشته های دوره دکتری پژوهش محور گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.net از زمان مصاحبه و مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

وی در خصوص رشته های اعلام شده برای مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه ۶ رشته شامل مهندسی برق - کنترل و سیستم، مهندسی عمران - مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی، مهندسی عمران - مهندسی و مدیریت منابع آب، سازه های آبی، مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی محیط زیست در سایت اعلام شده است.

علوی فاضل افزود: پذیرفته شدگان در روزهای مصاحبه باید اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات هر دو مقطع، طرح تحقیقاتی و فرم پروپزال، سوابق و تولیدات علمی و یک نسخه از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان این مقطع الزامی است و اساتید باید آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

وی در ادامه افزود: چنانچه پذیرفته شده ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از دو دانشجو در این مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، لازم است استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و به تایید استاد راهنمای جدید برساند.

علوی فاضل در پایان اظهار داشت: زمان مصاحبه سایر رشته های دکتری پژوهش محور نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

نظر شما