شناسهٔ خبر: 32024 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

محمدحیدری دبیر سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر شد

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، طی حکمی محمد حیدری را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از تسنیم؛  حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، طی حکمی محمد حیدری را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

در متن حکم حیدری آمده است:

«جناب آقای محمد حیدری؛ به موجب این حکم به سمت» دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر «منصوب می‌شوید. ضمن سپاس از تلاش‌های ارزنده جناب آقای» علیرضا رضا داد «که با همه توان کوشید تا بزرگ‌ترین رویداد فرهنگی کشور در اوج شکوه برگزار شود، امید است شما هم با استفاده از تجربه‌های گرانقدر گذشته و بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود در سینمای کشور، جشنواره‌ای با شکوه و در خور نام ایران وانقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برگزار کنید.

استفاده از نیروهای جوان، با انگیزه و خلاق در همه سطوح ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت‌های هر چه بیشتر است. بکوشید با استفاده از تجربه افراد کارآزموده واعتماد به نیروهای جوان شور و شعف و روزآمدی جشنواره را افزون و افزون‌تر کنید؛ امید است با استفاده از نیرو، توان و ظرفیت اهالی و صنوف سینمایی و امکانات و انگیزه‌های بخش خصوصی جشنواره فیلم فجر به جشن بزرگ همدلی و همزبانی اهالی فرهنگ و هنر، به ویژه اهالی سینمای غرور آفرین ایران اسلامی تبدیل شود؛ از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم.»

نظر شما