شناسهٔ خبر: 33520 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

آغاز امتحانات دانشگاه‌ها از امروز/ اعلام برنامه امتحانی ۹ دانشگاه

امتحانات دانشگاه های سراسری از نیمه دوم خرداد ۹۴ آغاز شده و تا اوایل هفته اول تیرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر، براساس تقویم آموزشی دانشگاه های سراسری امتحانات نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشگاه های سراسری از نیمه دوم خرداد آغاز می شود. زمان آغاز امتحانات دانشگاه های مهم تهران به شرح زیر است :

شمارهدانشگاهپایان کلاس هاآغازامتحاناتپایان امتحانات
۱تهران۱۲خرداد ۹۴۱۶خرداد ۹۴یک تیر۹۴
۲صنعتی شریف۱۲ خرداد۹۴۱۶ خرداد۹۴یک تیر۹۴
۳علم و صنعت۱۲خرداد۹۴۱۶خرداد۹۴۶تیر۹۴
۴صنعتی امیرکبیرنیمه خرداد۹۴۱۶خرداد ۹۴۵ تیر۹۴
۵خواجه نصیر۱۵خرداد ۹۴۱۶خرداد۹۴۵تیر۹۴
۶الزهرا(س)۱۳خرداد ۹۴۱۶خرداد۹۴۳۱خرداد۹۴
۷تربیت مدرس۱۳ خرداد ۹۴۱۶خرداد ۹۴۳تیر۹۴
۸علامه طباطبایینیمه خرداد۹۴۱۶ خرداد۹۴۲۷ خرداد۹۴
۹شهید بهشتی۶خرداد ۹۴۹خرداد ۹۴۲۰ خرداد ۹۴

دانشگاه علم و صنعت در تقویم آموزشی خود عنوان کرده است که شروع امتحانات آزمایشگاه از ۱۶ خرداد آغاز شده و تا ۲۰ خرداد ادامه خواهد داشت و امتحانات دانشگاه از ۲۴ خرداد شروع شده و تا ۶ تیرماه ادامه خواهد داشت.

امتحانات دروس مدرسی دانشگاه تربیت مدرس نیز از ۱۶خرداد ۹۴ آغاز و تا ۲۰ خرداد ادامه خواهد داشت، امتحانات دروس تخصصی نیز از ۲۳ خرداد شروع و تا ۳ تیرماه ادامه خواهد داشت و دانشجویان ۱۷ تا ۱۳ تیرماه فرصت دارند که اعتراض خود را اعلام کنند.

براساس تقویم آموزشی دوره های پودمانی و ترمی دانشگاه علمی و کاربردی سال ۹۴-۹۳ نیم سال دوم سال تحصیلی ،۲۴ خرداد ماه کلاس های دانشگاه پایان یافته و امتحانات ازیک تا ۱۳ تیرماه ۹۴ برگزار می شود.

براساس این گزارش دانشگاه پیام نور نیز در تقویم آموزشی خود عنوان کرده است امتحانات از ۹ خرداد آغاز شده و تا ۷ تیرماه ۹۴ ادامه خواهد داشت، قرائت پاسخ نامه ۹خرداد تا ۱۰ تیرماه ادامه داشته و ثبت نمرات تشریحی کارشناسی نیز ۹ خرداد تا ۱۷ تیرماه خواهد بود.

نظر شما