شناسهٔ خبر: 33822 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

وجه باقی‌مانده در بُن‌کارت‌های الکترونیک دانشجویی از اول تیرماه قابل دریافت است

مدیر کمیته رفاهی و نهادهای همکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: دانشجویان و طلابی که نسبت به دریافت‌ بُن کارت‌های خود از شعب بانک صادرات اقدام نکرده اند و یا این‌که مقدار وجهی در کارت‌های آن‌ها باقی مانده ، می‌توانند از تاریخ یکم تیرماه با مراجعه به تمام شعب بانک صادرات نسبت به استرداد وجه خود اقدام کنند.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از ایبنا؛ نیکنام حسین‌پور با ارائه توضیحاتی درباره عودت سهم مشارکتی بُن‌کارت‌های الکترونیک خرید کتاب گفت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بُن‌کارت‌های الکترونیک صرفاً در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران قابلیت استفاده داشتند و در پایان روز ۲۶ خرداد تمامی این کارت‌ها مسدود شدند.
 
وی ادامه داد: دانشجویان و طلابی که نسبت به دریافت‌های بُن‌کارت‌های خود از شعب بانک صادرات اقدام نکرده اند و یا این‌که مقدار وجهی در کارت‌های آنها باقی مانده، می‌توانند از یکم تیرماه با مراجعه به تمام شعب بانک صادرات نسبت به استرداد وجه خود اقدام کنند.

حسین‌پور تأکید کرد: دانشجویان و طلابی که در ایام نمایشگاه کتاب موفق به استفاده از بُن‌کارت‌های خرید کتاب خود نشدند، صرفاً میزان وجه مشارکتی خود را دریافت خواهند کرد. همچنین دانشجویان و طلاب برای مراجعه به بانک باید کارت ملی و کارت دانشجویی به همراه داشته باشند.

نظر شما