شناسهٔ خبر: 35638 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

رئیس کتابخانه مجلس از پیگیری بی‌کار شدن ۴۸ نیروی این کتابخانه خبر داد

مجیدی رئیس جدید کتابخانه مجلس با بیان این مطلب که ۴۸ نیروی این کتابخانه تعدیل نشده‌اند‌، بلکه مدت قرارداد کاریشان به اتمام رسیده گفت:‌ با این حال شخصاً در خال بررسی موضوع و گفت‌وگو با این نیروها برای استفاده از توانمندی‌های آنان هستم.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از تسنیم؛ محمدرضا مجیدی رئیس کتابخانه مجلس شورای اسلامی  با اشاره به سرانجام جریان تعدیل ۴۸ نیروی این کتابخانه در ماه گذشته گفت:‌ اتفاقی که رخ داد در حقیقت این بود که این نیروها طی چند سال گذشته در کتابخانه مشغول به کار بودند،‌ اما اخیرا‌ً مدت قرارداد آن‌ها به پابان رسید. بنابراین تعدیلی در کار نبود،‌ بلکه طبق قرارداد پایان قرارداد رسیده بود.

وی ادامه داد:‌ با این حال به شخصه در حال بررسی موضوع و گفت‌وگو با برخی از این نیروها هستم،‌ تا از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نیروهای شایسته در این بین متناسب با نیاز بخش‌های مختلف کتابخانه استفاده شود. در روزهای گذشته با برخی از این نیروها به صورت رودر رو وارد گفت‌وگو شده‌ام.

مجیدی تصریح کرد:‌ متأسفانه آن‌چیزی که در رسانه‌ها مطرح شد،‌ صحیح نبود،‌ این کارمندان در قرارداد موقت با کتابخانه بودند و نهایتا تا ۵ سال سابقه کار داشتند،‌ اینگونه نیز نبود که ما بخواهیم آن‌ها را اخراج کنیم،‌ بلکه مدت زمان قراردادشان به پایان رسیده بود. در آخر هم ما از نیروهایی که تجربه لازم در این امر را داشته باشند،‌ استفاده خواهیم کرد.

نظر شما