شناسهٔ خبر: 35849 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

حضور انتشارات سمت با ۷۲ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب مسکو

مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران که به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران و به عنوان مهمان ویژه در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب مسکو شرکت می‌کند از حضور انتشارات سمت در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از تسنیم؛ انتشارات سمت با ۷۲ عنوان کتاب در غرفه ایران حضور خواهد داشت. کتاب‌های عرضه شده این انتشارات در زمینه‌های زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات روسی، حوزه علوم قرآنی، هنر، علوم تربیتی و فلسفه در غرفه ایران حضور خواهد یافت. از مهم‌ترین عنوان کتاب‌هایی که توسط این انتشارات در غرفه ایران عرضه می‌شود می‌توان به کتاب"تاریخ قرآن" تالیف مرحوم"آیت‌الله معرفت"اشاره نمود که به زبان روسی منتشر شده است و در سال ۲۰۱۵ به عنوان کتاب سال روسیه انتخاب شده است.

از دیگر برنامه‌های انتشارات سمت برگزاری دو نشست با عنوان بررسی کتاب‌های تالیفی این انتشارات به زبان روسی با محوریت تالیف متون آموزش زبان فارسی برای روس‌زبانان با حضور دکتر سیدحسن زهرایی، پروفسور ایوانف و خانم دکتر سیدوروا و نشست بررسی ترجمه روسی کتاب تاریخ قرآن تالیف آیت‌الله معرفت با حضور دکتر حمید هادوی، مترجم و ویراستار علمی ترجمه کتاب، دکترغلامرضا نوعی اشاره کرد.

بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب مسکو از تاریخ ۱۱ تا ۱۵ شهریور ماه در محل پارک "ودن خواه" برگزار می‌شود. ایران مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه است.

نظر شما