شناسهٔ خبر: 37807 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

مدیر شبکه چهار سیما، دو ماهه استعفا داد + متن نامه

صبح امروز نامه استعفای غلامی، رئیس شبکه ۴ به پورمحمدی در رسانه‌ها پیچید. نامه‌ای که در آن با لحن تندی خطاب به پورمحمدی آورده شده بود: جنابعالی در برنامه‌ریزی اینجانب برای اداره مطلوب شبکه متناسب با ضوابط سازمانی و اصول حرفه‌ای اختلال ایجاد می‌کنید.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از تسنیم؛ علی اصغر پورمحمدی معاون سیما در تاریخ ۱۹ تیر ماه با صدور حکمی غلامرضا غلامی را به سمت مدیریت شبکه چهار سیما منصوب کرد اما این انتصاب چند ماهی بیشتر طول نکشید و سرانجام غلامرضا غلامی در نامه‌ای به او، استعفای خود را اعلام کرد. این نامه در رسانه‌های اجتماعی در حال گردش است.

غلامی در نامه‌ استعفای خود آورده است که "احتراما نظر به اینکه جنابعالی در برنامه‌ریزی اینجانب برای اداره مطلوب شبکه متناسب با قواعد و ضوابط سازمانی و اصول حرفه‌ای اختلال ایجاد می‌کنید (پیوست) و این رویه خلاف قراری است که روز اول در محضر ریاست محترم سازمان با همدیگر گذاشتیم و به منظور جلوگیری از بروز اختلافات بچه‌گانه در سطح سازمان، بدین وسیله بنده از مدیریت شبکه ۴ سیما استعفا می‌دهم و برای جنابعالی آرزوی توفیق می‌کنم بدیهی است تا تعیین مدیر جدید با صلابت و در چارچوب ضوابط به اداره شبکه ادامه خواهم داد".

این نامه تا پیش از این به صورت رسمی تأیید نشده بود اما امروز دفتر رضا پورحسین قائم مقام معاونت سیمای سازمان صداو سیما این استعفا را تأیید و آن را پذیرفته شده، اعلام کرد. در حال حاضر رضا پورحسین سرپرست شبکه چهار سیما است.

 

 

نظر شما