شناسهٔ خبر: 42046 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

ثبت نام بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه

معاون دانشجویان داخل وزارت علوم با بیان اینکه بیش از ۵ هزار نفر از دانشجویان در جشنواره دانشجویان نمونه ثبت نام کرده اند گفت: ۱۸ بهمن، آخرین فرصت ثبت نام است و دیگر تمدید نمی شود.

 

دانشجویان نمونه

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ سید ابوالحسن ریاضی در گفتگویی گفت: استقبال دانشجویان از جشنواره بسیار خوب بوده و امیدواریم تا ۱۸ بهمن ماه که ثبت نام جشنواره تمدید شده، بتوانیم بهترین دانشجویان خود را انتخاب کنیم.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه به آدرس www.nemooneh.saorg.ir  و بارگزاری کلیه مدارک تحصیلی، رزومه پژوهشی و گواهی فعالیتهای فرهنگی نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

وی تاکید کرد: ۱۸ بهمن ماه آخرین فرصت ثبت نام است و دیگر تمدید تمدید نخواهد شد.

ریاضی با اشاره به شرط آزمون زبان برای شرکت در این جشنواره برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی(PHD)  نیز افزود: شرط آزمون زبان برای این دسته از دانشجویان هنوز الزامی و پابرجاست، اما استثنائا در این دوره از جشنواره در کنار مدارک آزمون های زبان معتبر مندرج در آیین نامه جشنواره دانشجوی نمونه مثل TOEFL، IELTS، MSRT و MHLE، گواهی آزمون زبان دانشگاه‌های سطح یک نیز قابل قبول است.

به گزاش مهر، سال گذشته انتخاب دانشجوی نمونه در دو مرحله برگزار شد، در مرحله اول دانشجوی نمونه در دانشگاه‌ها انتخاب شده و سپس به وزارتین برای مرحله کشوری معرفی می‌شدند. این امر امسال در سطح وسیع تر نسبت به سال گذشته انجام می‌شود. سال گذشته این فرایند به صورت آزمایشی بوده و برخی از دانشگاه‌ها حضور نداشتند اما امسال همه دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه پیام نور و آزاد هم مجاز به انتخاب دانشجوی نمونه هستند.

نظر شما