شناسهٔ خبر: 51144 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

سریال کیانوش عیاری متوقف شد

بعد از ١٢ روز تصویربرداری، ‌سریال «٨٧ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری متوقف شد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از شرق؛ این سریال عیاری ازجمله پروژه‌هایی است که معاونت سیما نسبت به آن رویکرد مثبتی دارد؛ اما ظاهرا به دلیل مشکلات مالی تلویزیون، این پروژه متوقف شده است. درباره اصل موضوع خواستیم از کیانوش عیاری دلایل توقف را بپرسیم که در دسترس نبود؛ اما بعد از پیگیری‌های انجام‌شده، باخبر شدیم نبود اعتبارات مالی چنین سرنوشتی را برای این سریال رقم زده است. بااین‌حال، باید منتظر ماند تا ببینیم مسئولان تلویزیون نسبت به این خبر چه واکنشی نشان می‌دهند.
سریال «۸۷ متر» که در اصل عنوان «٨٨ متر» داشته، درامی اجتماعی است که داستان آن درباره دو خانواده به نام پوردورانی و خلیلی است. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش ‌خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند؛ اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند خانه به فرد دیگری به نام رجب خلیلی فروخته شده است. رجب به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایلشان را در خانه گذاشته‌اند؛ اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود... .
قصه «۸۷ متر» بیش از ۳۰ لوکیشن در تهران دارد. علی دهکردی، ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، فریبا کامران، نازنین فراهانی، هدی زین‌العابدین، دیبا زاهدی، الهه خادمی، ملیکا نصیری، نیما نوری‌زاده، سحر عبداللهی و محمد بحرانی از بازیگران سریال «۸۷ متر» هستند.

نظر شما