شناسهٔ خبر: 51924 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

مهلت ارسال آثار به سومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی تمدید شد

با توجه به درخواست های صورت گرفته، مهلت ارسال چکیده مقالات سومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی تا ۱۵ آبان تمدید شد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ با توجه به درخواست های صورت گرفته، به اطلاع اساتید، دانشجویان و پژوهشگران می رساند مهلت ارسال چکیده مقالات سومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی تا ۱۵ آبان تمدید شد..

محورهای این همایش عبارتند از: معناشناسی تمدن نوین اسلامی، سبک زندگی اسلامی، دولت اسلامی و تمدن نوین اسلامی، الگوی اسلامی و ایرانی پیشرفت، علوم انسانی و تمدن نوین اسلامی،ن نظام سازی و نهادسازی و تمدن نوین اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن نوین اسلامی، الگوهای رقیب و تمد نوین اسلامی، بیداری اسلامی و تمدن نوین اسلامی و نقش و جایگاه علم در تمدن نوین اسلامی.

سومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی با هدف تبیین دقیق و عالمانه چیستی، چرایی و چگونگی تمدن نوین اسلامی حول محورهای کلیدی و ابعاد همایش مقاله می پذیرد.

ابعاد سومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی هم عبارتست از: مباحث بنیادین، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی، مدیریت و حکمرانی، آینده پژوهی، علم و فناوری، امنیتی و دفاعی، هنر و معماری، طب و سلامت، تعلیم و تربیت، حقوق و رسانه و فضای مجازی.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به همایش ۱۵ آبان ماه و تاریخ اعلام نتیجه داوری چکیده مقالات ۳۰ آبان ماه است.

تاریخ آخرین مهلت ارسال مقالات کامل دهم بهمن و تاریخ اعلام نتیجه داوری مقالات سی ام بهمن ماه است.

جلسه افتتاحیه سومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی نهم اسفندماه سال جاری و پنل های تخصصی و اختتامیه آن هم دهم اسفندماه است.

نظرات مخاطبان 0 1

 • ۱۳۹۶-۰۷-۲۶ ۰۶:۲۱ 0 0

  سومین همایش ملی تمدن نوین اسلامی با هدف تبیین دقیق و عالمانه چیستی، چرایی و چگونگی تمدن نوین اسلامی حول محورهای کلیدی و ابعاد همایش مقاله می پذیرد.
  
  انصافا انسان لذت می برد
                

نظر شما