شناسهٔ خبر: 60106 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

«شیوه‌نامه شورای انضباطی دانشجویان» پس از ۱۰ سال اصلاح شد

«شیوه‌نامه اجرایی جدید شورای انضباطی دانشجویان» که بر اساس آئین‌نامه شورای انضباطی دانشجویان تنظیم شده است با امضای وزرای بهداشت و علوم به دانشگاه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

«شیوه‌نامه شورای انضباطی دانشجویان» پس از ۱۰ سال اصلاح شد

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛  «شیوه‌نامه اجرایی جدید شورای انضباطی دانشجویان» که بر اساس آئین‌نامه شورای انضباطی دانشجویان، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی تنظیم شده است با امضای وزرای بهداشت و علوم و از طریق معاونان فرهنگی و دانشجویی این دو وزارتخانه به دانشگاه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

«شیوه‌نامه اجرایی جدید شورای انضباطی دانشجویان» به امضای دکتر سعید نمکی و دکتر منصور غلامی وزرای بهداشت و علوم رسیده است. این شیوه نامه توسط دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم به دانشگاه‌های سراسر کشور ابلاغ شد.

در اصلاح شیوه‌نامه انضباطی قبلی (مصوب سال ۱۳۸۸) و تنظیم شیوه نامه انضباطی جدید؛ اصرار بر «حفظ حقوق دانشجو» بوده است و این شیوه‌نامه نسبت به ۱۰ سال قبل به‌روزتر شده و در تنظیم و اصلاح آن تلاش شده است تا حد ممکن حقوق دانشجویان به عنوان عنصر اصلی حیات دانشگاه محترم شمرده شود.

شرح کامل تغییرات ایجاد شده در شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان به زودی منتشر خواهد شد.

نظر شما