شناسهٔ خبر: 62539 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

آخرین وضعیت اختصاص کدهای استخدامی اعضای هیات علمی

معاون اداری مالی وزارت علوم گفت: مجوز اختصاص کدهای استخدامی اعضای هیات علمی توسط سازمان اداری استخدامی صادر شده و در انتظار تامین منابع مالی سازمانhttps://edit.mehrnew برنامه و بودجه هستیم.

آخرین وضعیت اختصاص کدهای استخدامی اعضای هیات علمی

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ محمدتقی نظرپور در گفتگویی درباره آخرین وضعیت اختصاص کدهای استخدامی اعضای هیأت علمی گفت: کدهای استخدامی اعضای هیأت علمی دو نکته دارد، اول بحث مجوزهایی است که بایستی سازمان اداری استخدامی آن را ارائه بدهد. این مجوز توسط سازمان مذکور برای ۶ هزار نفر صادر شده است.

وی ادامه داد: از مجموع ۶ هزار نفر ۴ هزار نفر مربوط اعضای هیأت علمی هستند که قبلاً حقوق دریافت می‌کردند، ولی کد استخدامی نداشتند. قرار بود به این اعضا کد استخدامی اختصاص یابد.

معاون وزیر علوم گفت: حدود دو هزار نفر دیگر نیز بخشی از آنها مربوط به سال ۹۹ و بخشی هم مربوط به سال ۱۴۰۰ است. درحال پیگیری موضوع هستیم در صورتی که سازمان برنامه بودجه اعلام کند که به لحاظ تأمین منابع مشکلی را ندارد، فرایند کار صورت می‌گیرد که امیدواریم به زودی این اتفاق رخ دهد.

به گزارش مهر، برخی از اساتید دانشگاه‌ها پیش از این در تماس با خبرگزاری مهر نسبت به عدم صدور حکمشان توسط دانشگاه‌ها به دلیل عدم صدور کد استخدامی انتقاد کرده و خواستار اعلام زمان اختصاص کد استخدامی و تعیین تکلیف وضعیت خود شده بودند.

نظر شما