شناسهٔ خبر: 62666 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

فراخوان حمایت از پایان نامه‌های حوزوی فضای مجازی اعلام شد

فراخوان مشاوره و حمایت از پایان نامه‌های حوزوی مرتبط با فضای مجازی توسط دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی اعلام شد.

فراخوان حمایت از پایان نامه‌های حوزوی فضای مجازی اعلام شد

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی به منظور ایجاد زمینه‌های مناسب برای رشد و ارتقاء کمی و کیفی پژوهش در حوزه مطالعات اسلامی فضای مجازی در نظر دارد، پایان‌نامه‌های حوزوی مرتبط با موضوعات فضای مجازی را به منظور فعال‌سازی و هدایت استعدادهای شاخص حوزه‌های علمیه مورد حمایت قرار دهد.

لذا از کلیه طلاب حوزه‌های علمیه که قصد انتخاب موضوع و تدوین پایان‌نامه در سطوح عالی حوزه را دارند، دعوت شده تا در این فراخوان شرکت کنند.

شرایط پذیرش شامل موارد زیر است:

پایان‌نامه‌ حوزوی باشد. (مراد از پایان‌نامه‌های حوزوی پایان‌نامه‌ای است که در حوزه علمیه یا یکی از مراکز آموزش عالی حوزوی یا دانشگاه‌های مرتبط با آن مانند دانشگاه باقرالعلوم (علیه‌السلام)، دانشگاه معارف اسلامی، دانشگاه قرآن و حدیث و غیره نگارش یابد.)

موضوع پایان‌نامه و رساله در راستای اولویت‌های پژوهشی فضای مجازی کشور باشد.

متقاضی از سوابق علمی و پژوهشی قابل قبول برخوردار باشد.

پژوهشگر متعهد شود که گزارش‌های منظم از روند پیشرفت پایان‌نامه را به کارشناس دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی ارائه کرده و در صورت نیاز به شرکت در جلسات بررسی پایان‌نامه، حضور یابد.

سطوح حمایت :

مشاوره‌های دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی در سه سطح صورت خواهد پذیرفت: بر اساس ارزیابی دفتر مطالعات اسلامی و با توجه به سابقه علمی محقق، توانمندی پژوهشی و اهمیت و جایگاه موضوع انتخابی، سطح مشاوره و حمایت از پایان‌نامه مشخص خواهد شد.

سنجش کیفی پایان‌نامه‌ها بر اساس ارزیابی علمی کارشناسان دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی و با در نظر گفتن معیارهای محتوایی تعیین می‌شود.

نظر شما