شناسهٔ خبر: 63103 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

فراخوان حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی اعلام شد

پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در نظر دارد بخشی از موضوعات پژوهشی مورد نیاز خود را در قالب حمایت از پایان‌نامه‌های دوره‌های دکتری و کارشناسی ارشد، عملیاتی و اجرا کند.

فراخوان حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی اعلام شد

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ حمایت از پایان‌نامه‌های کاربردی و مسأله‌محور یکی از مهم‌ترین اقداماتی است در سال‌های اخیر که نه‌تنها موجب به‌کارگیری و بهره‌برداری از ظرفیت‌های فکری بخش عظیمی از دستگاه تولید علم می‌شود، بلکه باعث نهادینه‌ساختن و تقویت پژوهش در حوزه‌های مختلف نیز خواهد شد.

پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات در نظر دارد بخشی از موضوعات پژوهشی مورد نیاز خود را در قالب حمایت از پایان‌نامه‌های دوره‌های دکتری و کارشناسی ارشد، عملیاتی و اجرا کند. بنابراین دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور می‎‌توانند پایان‌نامه‌های دفاع‌شده خود را که بیش از یکسال از زمان دفاع آنها نگذشته باشد، جهت بررسی، ارزیابی و حمایت مادی و معنوی و بر اساس اولویت‌های سال ۱۳۹۹، به پژوهشگاه ارسال کنند.

برای دریافت اولویت‌های پژوهشی سال ۱۳۹۹ پژوهشگاه و همچنین شیوه‌نامه حمایت از پایان‌نامه، به سایت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به نشانی https://www.ricac.ac.ir مراجعه کنند.

بر اساس موضوعات و محورهای مشخص‌شده در اولویت‌ها، دانشجویان محترم با واحد امور پژوهشی پژوهشگاه با شماره تماس ۸۸۹۱۹۱۸۸ و نشانی الکترونیکی pazhoheshi@ricac.ac.ir برای ارائه پایان‌نامه خود جهت بررسی اولیه پایان‌نامه تماس داشته باشند.

نظر شما