شناسهٔ خبر: 20272 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

آخرین وضعیت تجمیع دانشگاه علامه در پردیس دوم

معاون عمرانی دانشگاه علامه طباطبایی از حصارکشی زمین های پردیس دوم دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه منتظر است تا شهرداری زمین مذکور را تملک کرده و به دانشگاه برای آغاز عملیات اجرایی ارایه دهد.

به گزارش «فرهنگ امروز» به نقل از مهر؛ دکترغلامعلی کارگر در خصوص آخرین وضعیت طرح تجمیع دانشگاه علامه طباطبایی در دو پردیس گفت: فعالیت های مربوط به تجمیع دانشگاه در حال انجام است .

وی ادامه داد: شورای شهر نیز کم کم پای کار آمده، دانشگاه به هزینه خود دور زمین هایی را که قرار است شهرداری منطقه ۲۲ به جای زمین های جدا شده از این دانشگاه ارایه کند حصارکشی کرده است .

معاون عمرانی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: پس از حصار کشی زمین های مذکور، مالکین و معارضین زمین مشخص شدند برخی نیز مراجعه کرده اند که قرار است شهرداری این زمین ها را از مالکین خریداری کرده و پس از تملک در اختیار دانشگاه قرار دهد.

براساس گزارش مهر، شهرداری منطقه ۲۲ قرار بود بابت زمین‌های جدا شده از دانشگاه، زمین‌های دیگری به دانشگاه علامه تحویل دهد.

بنابراین زمینی در حاشیه استادیوم آزادی و رو‌به‌روی دهکده المپیک به دانشگاه داده شده که در صورت نهایی شدن توافقات بین مسئولان عمرانی دانشگاه و شهرداری منطقه ۲۲، مقدمات تجمیع در این زمین انجام می‌شود.

در صورت نهایی شدن برنامه‌ریزی‌ها و تحویل زمین جدید، دانشگاه علامه در دو پردیس دانشگاهی که یکی پردیس فعلی و دیگری همان زمین حاشیه استادیوم آزادی است، تجمیع خواهد شد.

نظر شما