شناسهٔ خبر: 21763 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

اعلام مهلت مجدد ثبت نام برای آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی

داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 می توانند در روزهای 5 تا 9 مهرماه نسبت به ویرایش و تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

به گزارش «فرهنگ امروز» به نقل از مهر، مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی ۹۴ -  ۹۳  به پایان رسیده است و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند و یا می خواهند اطلاعات فرم ثبت نام خود را ویرایش و یا مدارک ارسالی را تکمیل کنند می توانند در مهلت مقرر این کار را انجام دهند.

داوطلبان این آزمون می توانند از ساعت ۹ صبح روز ۵ مهر تا ساعت ۲۳ روز ۹ مهر به منظور ثبت نام، ویرایش اطلاعات و تکمیل مدارک به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

این فرصت به هیج وجه قابل تمدید نیست.

انتقال و جابجائی در مقطع دكتري تخصصی (Ph.D) ممنوع است و آزمون كلیه رشته ها به صورت متمركز توسط مركز سنجش آموزش پزشكی در ۹ شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد ، اهواز، كرمان و كرمانشاه برگزار خواهد شد.

کارت آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی ۹۴ - ۹۳ در روزهای ۲۹ و ۳۰ مهرماه به صورت اینترنتی توزیع می شود.

آزمون در روز اول آبان ماه برگزار شده و کلید اولیه در ساعت ۱۸ روز ۸ آبان منتشر می شود.

داوطلبان آزمون در روزهای ۷ تا ۱۰ آبان فرصت دارند اعتراض خود به سوالات آزمون را تنها به صورت اینترنتی ارسال کنند. کلید نهایی در روز ۲۵ آبان منتشر خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (دو برابر ظرفیت) و انتخاب محل تحصیل به صورت اینترنتی در ۱۲ آذرماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان در این دوره در روزهای ۲۳ تا ۲۹ آذرماه باید در مرحله دوم شرکت کنند.

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی ۹۴ - ۹۳ در چهارم بهمن ماه ۹۳ اعلام می شود.

نظر شما