شناسهٔ خبر: 29879 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

اقدام دانشگاه تهران برای ایجاد سامانه جذب هیئت علمی غیرقانونی است

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم گفت: ایجاد سامانه جذب اعضای هیئت علمی بصورت جداگانه از سوی دانشگاه تهران غیر قانونی است.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ محمدرضا رضوان‌طلب در پاسخ به سوالی در خصوص جذب هیات علمی خارج از سیستم وزارت علوم که از سوی دانشگاه تهران صورت گرفته است، گفت: این کار خلاف قوانین و مقررات است و ما اعلام کردیم که با این کار مخالف هستیم و توجیه قانونی ندارد.

وی افزود: سرپرست دانشگاه تهران قبول نکرد که چنین کاری از طرف این دانشگاه اتفاق افتاده و در صحبتی که من با ایشان داشتم این موضوع را تکذیب کرد و اگر چنین چیزی باشد با نظر ایشان هماهنگ نیست.

وی افزود: مدارکی که از سوی متقاضیان به وزارت علوم ارائه می شود به دانشگاه هم داده خواهد شد و نیازی به دریافت مجدد مدارک از سوی دانشگاه ها نیست.

به گزارش مهر، سایت جذب هیئت علمی دانشگاه تهران بصورت جداگانه اقدام به ثبت نام از متقاضیان جذب در هیات علمی دانشگاه تهران کرده است. 

این سایت همچنین اعلام کرده است: متقاضیان فراخوان جذب هیئت علمی وزارت علوم بهمن 93 که دانشگاه تهران را به عنوان اولویت خود قرار داده اند جهت استخدام در دانشگاه تهران مستقل از مدارکی که در سامانه جذب هیات علمی وزارت علوم وارد کرده اند، جهت ثبت نام به آدرش jazb.ut.ac.ir مراجعه کنند و مجددا بایستی مدارک خود را در سامانه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه تهران وارد کنند.

نظر شما