شناسهٔ خبر: 35634 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

تلاش دوباره حافظ ناظری برای برگزاری کنسرت در ایران

حافظ ناظری خواننده موسیقی ایرانی در تلاش است تا با همراهی پدرش و تعدادی از نوازندگان مطرح دنیای موسیقی تور کنسرت های خود را از شهر شیراز آغاز کند.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ حافظ ناظری که چندی پیش آلبوم های «بعد یازدهم» و «ناگفته» را در بازار موسیقی منتشر کرده بود، اعلام کرده که از نیمه اول شهریور ماه امسال با همراهی شهرام ناظری پدرش و تعدادی از نوازندگان مطرح دنیای موسیقی کنسرتی را در باغ عفیف آباد شیراز برگزار می کند. او در تلاش است که بعد از پایان این کنسرت در تهران و تعدادی از شهرستان ها کنسرت هایی را برگزار کند.

این خواننده پیش از این قرار بود در شهریورماه سال گذشته همراه گروه اجرایی آلبوم «بعد یازدهم» و «ناگفته» کنسرتی را در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار کند که در روزهای باقی مانده به اجرای این کنسرت به دلیل صادر نشدن ویزا برای حضور نوازندگان خارجی این کنسرت لغو شد.

«ناگفته» تازه ترین آلبوم حافظ ناظری بعد از آلبوم «بعد یازدهم» است که چندی پیش به گفته این خواننده و آهنگساز توانست به عنوان یکی از برترین آلبوم های آثار کلاسیک موسیقی جهان قرار گیرد. این آلبوم بخش اول «پروژه سمفونی رومی» است که به گفته سازندگانش برای ضبط آن بیش از پنج هزار ساعت در استودیوهای چهار کشور مختلف وقت و انرژی صرف شده است. البته بخشی از این مجموعه سال گذشته باعنوان «بُعد یازدهم» در ایران منتشر شده بود.

نظر شما