شناسهٔ خبر: 35930 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

فراخوان حضور ناشران کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان فراخوان حضور ناشران و جمع‌آوری کتب مناسب برای عرضه در غرفه کودک ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت را اعلام کرد.

به گزارش فرهنگ  امروز به نقل از تسنیم؛  انجمن ناشران کودک و نوجوان که از سوی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی مسئولیت غرفه کودک ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت ۲۰۱۵ را بر عهده گرفته است،‌ به منظور جمع‌آوری کتب مناسب جهت عرضه در غرفه ایران فراخوان داد. متن این فراخوان به شرح ذیل است:

«ناشران محترم کتاب‌های کودک و نوجوان

با سلام و احترام

به آگاهی می‏‌رساند؛ انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان قصد دارد با همکاری مؤسسه نمایشگاه‌‏های فرهنگی کشور غرفۀ کودک و نوجوان جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت ۲۰۱۵ مدیریت نماید.

لذا این انجمن آماده همکاری با ناشران حوزه کتاب کودک و نوجوان در زمینه‌های زیر است:

۱-نمایش کتاب‏های تألیفی و با تصویرگری مناسب در غرفه(برای این منظور ناشران محترم باید یک نسخه از کتاب‌‏های خود را حداکثر تا تاریخ ۱۰ مرداد به دفتر انجمن ارسال دارند تا کتاب‌های مناسب از میان آن‌ها انتخاب شود).

۲-ناشرانی که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت حضور دارند، می‌توانند با هماهنگی مدیریت غرفه کودک و نوجوان جمهوری اسلامی ایران از این غرفه برای نمایش آثار خود و ملاقات با ناشران خارجی استفاده کنند. شایان ذکر است که مترجم در داخل غرفه حضور خواهد داشت.»

نظر شما