شناسهٔ خبر: 38311 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

هیات داوران مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس معرفی شدند

مسعود کیمیایی، کمال تبریزی ،منوچهر شاهسواری، علیرضا زرین دست و فرهاد اصلانی به عنوان داوران مسابقه ایران سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس معرفی شدند.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از تسنیم؛ مسعود کیمیایی، کمال تبریزی ،منوچهر شاهسواری، علیرضا زرین دست و فرهاد اصلانی اعضای هیات داوران مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس هستند.

پیش از این، ایرج محمدی، دانیال حکیمی، محمدحسین لطیفی، پریوش نظریه و سیدصادق موسوی به عنوان اعضای هیات انتخاب فیلم‌های بخش مسابقه ایران ۱۶ اثر را برای حضور در مرحله نهایی جشنواره یاس انتخاب کردند. در بخش مسابقه ایران، مسابقه فیلم‌ های اول( فیلم سازان فیلم اولی‌ ) نیز برای اولین بار در این جشنواره حضور داشته که آثار آن  نیز بصورت جداگانه به رقابت خواهند پرداخت.

با پایان مهلت ارسال آثار بخش مسابقه ایران در سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی ، ۱۶۷ اثر به این بخش ارسال شده که ۴۵ اثر آن به مسابقه فیلم‌‌های اول و ۱۲۲ اثر به مسابقه ایران تعلق دارد.

سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، یازدهم تا شانزدهم مهر ماه سال جاری در استان مازندران  به دبیری  حسین مسافر آستانه برگزار می‌شود.

نظر شما