شناسهٔ خبر: 40018 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

ایران در نمایشگاه کتاب وین حضور خواهد یافت

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در پانزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب وین شرکت می‌کند.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران غرفه ایران، در این دوره از نمایشگاه ۱۲ متر مربع است که در آن کتاب هایی در حوزه تاریخ، ایران شناسی، آموزش خط، مجموعه داستان های شاهنامه، آموزش زبان فارسی، هنر و پوستر های ایران شناسی به نمایش گذاشته می شود.

پانزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب وین از ۱۲ تا ۱۵ نوامبر ۲۰۱۵ برابر با ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه سال جاری در فضایی به مساحت هشت هزار و هشتصد متر مربع برگزار می شود. جمهوری اسلامی ایران نیز امسال برای سومین بار در این نمایشگاه شرکت می کند.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت کتاب و ادبیات در اتریش محسوب می شود که مجری آن بخش خصوصی است و در قالب شش بخش به عرضه تازه ترین کتاب های منتشر شده در زمینه آثار داستانی، کتاب های آشپزی، کتاب های غیر داستانی، ادبیات کودکان و نوجوانان و سفرنامه ها می پردازد.

نمایشگاه بین المللی کتاب وین به مثابه جشنواره ای است که ۳۰۰ برنامه در آن گنجانده شده و سالانه بیش از ۴۰هزارنفر از آن بازدید می کنند.

هزینه ورودیه نمایشگاه ۷ یورو است که برای دانش آموزان و دانشجویان به صورت نیم بها و برای خانواده ها ۱۳ یورو و برای افراد زیر ۱۴ سال رایگان است.

نظر شما