شناسهٔ خبر: 41585 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

رونمایی از اولین عکس‌های آرش مجیدی در «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم»

«خانه ای در خیابان چهل و یکم» به کارگردانی حمیدرضا قربانی که در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، این روزها در آخرین مراحل فنی است.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از شبستان؛ به نقل از روابط عمومی فیلم، تدوین اولین ساخته قربانی مدتی پیش توسط مریم نراقی به پایان رسید و هم اکنون توسط بهمن اردلان در مرحل پایانی صداگذاری قرار دارد. ستار اورکی نیز ساخت موسیقی این فیلم را بر عهده داشته است.

اولین نمایش «خانه ای در خیابان چهل و یکم» در بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دعواى ٢ برادر بحرانى را در خانواده ايجاد می‌كند مادر اين خانواده و ٢ عروسش كه در سه طبقه‌ی يك خانه زندگى می‌كنند سعى می‌كنند هركدام به تنهايى بار مشكلات پيش آمده در زندگی‌شان را به دوش كشند.

در «خانه ای در خیابان چهل و یکم» مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی، مانی رحمانی، مانیا علیجانی و علیرضا کمالی به ایفای تقش می پردازند.

از عوامل تولید این فیلم می توان به:کارگردان: حمیدرضا قربانی، نویسنده:آزیتا ایرایی بر اساس طرحی از حمیدرضا قربانی، مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش، مشاور تهیه:محمدصادق آذین، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه‌ولباس: شیوا رشیدیان، مدیرتولید: محمد یمینی، صدابردار: ساسان نخعی، تدوین:مریم نراقی، صداگذار:بهمن اردلان، موسیقی: ستار اورکی، دستیار اول کارگردان: پوپک مظفری، برنامه‌ریز:یاسر قارونی، منشی‌صحنه:حمیرا نعمت‌اله، عکاس: ایران انتظام، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیرتدارکات: مهرداد مهرپویان و تهیه کننده:سید محمود رضوی. محصول موسسه سیمای مهر .

حمیدرضا قربانی پیش از این ساخت فیلم تلویزیونی «سه ماهی» را در کارنامه خود دارد که برای این فیلم جوایز متعددی را دریافت کرده است. 

نظر شما