شناسهٔ خبر: 44103 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

راه اندازی شرکت های دانش بنیان هویت ساز در دانشگاه آزاد

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد گفت: راه اندازی شرکت های دانش بنیان در زمینه های علوم انسانی و فناوری های نرم و هویت ساز از برنامه های اصلی این دانشگاه در سال جاری است.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ ابراهیم واشقانی فراهانی گفت: دانشگاه آزاد در سال جاری بر روی موضوع علوم انسانی تمرکز جدی انجام داده است و در این راستا برنامه دارد شرکت های دانش بنیان را در این حوزه توسعه دهد.

وی افزود: علوم انسانی نقش بسزایی در روند پیشرفت و موفقیت شرکت های دانش بنیان دارد چراکه فعالیت در حوزه های مدیریتی و بازاریابی مربوط به این حوزه می شود.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: در مجموع فعالیت های مربوط به حوزه علوم انسانی حدود ۶۰ درصد بر روند موفقیت شرکت های دانش بنیان کشور تاثیر گذار خواهد بود.

واشقانی فراهانی گفت: امسال برنامه داریم شرکت های دانش بنیان در حوزه علوم انسانی در زمینه های فناوری های نرم و هویت ساز، هنر و گردشگری در این دانشگاه راه اندازی کنیم.

وی عنوان کرد: همچنین در سال جاری به توسعه مجلات تخصصی و علمی علوم انسانی توجه ویژه ای خواهد شد تا از این طریق در حوزه تولیدات علمی نیز بتوانیم نسبت به گذشته رشد بیشتری داشته باشیم.

نظر شما