شناسهٔ خبر: 49874 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

فراخوان سی‌وپنجمین جایزه کتاب سال منتشر شد

دبیرخانه جایزه کتاب سال از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت می‌کند با ثبت نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را تا ۳۰ شهریورماه سال جاری به دبیر خانه کتاب سال ارسال کنند.

فراخوان سی‌وپنجمین جایزه کتاب سال منتشر شد

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از ایبنا؛ آثار ارسالی باید برای نخستین بار در سال ۱۳۹۵ منتشر شده باشند و جزو کتاب‌های کمک درسی و افست نباشد. علاوه بر این، کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد. تنها آثاری در این جایزه مورد داوری و ارزیابی قرار می‌گیرند که پدید آورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت نام را در تارنمای جایزه تکمیل  و به همراه دو نسخه از کتاب ارسال کند. همچنین، ارسال لوح فشرده متن اصلی آثار ترجمه شده الزامی است و آثار دریافت شده باز گردانده نخواهد شد.

لازم به ذکر است که کتاب‌های داستان بزرگسال، تاریخ و نقد ادبی(تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و کودک و نوجوان، به دلیل هم‌پوشانی با جایزه جلال آل احمد و جایزه شعر فجر در کتاب سال بررسی نمی‌شوند.

دبیرخانه جایزه کتاب سال از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت می‌کند با ثبت نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را تا ۳۰  شهریور ماه سال جاری به دبیر خانه کتاب سال به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه دوم  ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۲۱۹ تماس بگیرند.
 

نظر شما