شناسهٔ خبر: 56508 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

هشتمین مدرسه پاییزی گردشگری برگزار می شود

رئیس دانشگاه علم و فرهنگ از برگزاری هشتمین مدرسه پاییزی گردشگری به مناسبت بزرگداشت روز جهانی گردشگری خبر داد.

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ به مناسبت بزرگداشت روز جهانی گردشگری «هشتمین مدرسه پاییزی گردشگری» توسط دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود.

منوچهر جهانیان گفت: افتتاحیه هشتمین مدرسه پاییزی گردشگری با شعار «گردشگری و تحول دیجیتالی» ۱۰ مهرماه سال جاری در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود و همچنین کارگاه های تخصصی این مدرسه نیز به ترتیب در تاریخ های یازدهم، پانزدهم و هفدهم مهرماه سال جاری برگزار می شود.

وی درخصوص کارگاه ‌های مدرسه پاییزی گردشگری گفت: این کارگاه ها هم‌چون سال های گذشته با محوریت شعار روز جهانی گردشگری و حضور دانشجویان، علاقه مندان و اساتید رشته های مختلف علوم گردشگری برگزار می شود.

رییس دانشکده علوم گردشگری خاطرنشان کرد: کارگاه های مدرسه پاییزی گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ با عناوین «فن‌آوری و پیشرفت‌های نوین ارتباطی و گردشگری»، «بازاریابی و تبلیغات نوین در صنعت گردشگری» و «تحولات بازار ارز: فرصت‌ یا تهدید برای توسعه گردشگری» به ترتیب روزهای یازدهم، پانزدهم و هفدهم مهرماه توسط مدرسان متخصص حوزه های یادشده برگزار خواهد شد و حضور تمامی دانشجویان و علاقه مندان در این کارگاه ها بلامانع است.

گفتنی است این کارگاه ها به صورت رایگان بوده و در انتها به فراگیران گواهی حضور اعطاء می شود.

نظر شما