شناسهٔ خبر: 60398 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

مدیر گروه مردم شناسی موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی منصوب شد

احمد نادری، رئیس موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، ابراهیم فیاض را به عنوان مدیر گروه مردم شناسی این موسسه منصوب کرد.

مدیر گروه مردم شناسی موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی منصوب شد

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛ احمد نادری رئیس موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران در حکمی ابراهیم فیاض را به مدت دو سال به سمت «مدیر گروه مردم شناسی» این موسسه منصوب کرد.

در متن این حکم چنین آمده است:

《استاد فاضل جناب آقای دکتر ابراهیم فیاض؛

با عنایت به جایگاه رفیع علمی و دانشگاهی جنابعالی به عنوان عضو هیئت علمی گروه مردم‌شناسی دانشگاه تهران و تلاش‌های ارزنده شما طی سالیان متمادی در راستای تربیت نسلی تازه‌ از پژوهشگران علوم اجتماعی و ارائه رهیافت های نوین و تولیدات بومی در حوزه مطالعات اجتماعی و فرهنگی که در ادوار مختلف منشا اثر در سیاست‌گذاری‌ها و اسناد بالادستی اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور بوده است، بدین وسیله جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان مدیر گروه مردم‌شناسی موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران منصوب می‌نمایم.

امید است با توجه به رویکردهای جدید موسسه و «سند برنامه تحوّلی» آن در حوزه‌های پژوهشی، فرهنگی و راهبردی، از ظرفیت‌های علمی و سرمایه اجتماعی موجود موسسه که در طول بیش از نیم قرن فعالیت آن به وجود آمده، بهره‌گیری شود و شاهد آن باشیم که ضمن جذب نخبگان و پژوهشگران جوان و معتقد ایران اسلامی، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تحولی ژرف در حوزه مردم‌شناسی در سطح ملی و بین‌المللی رقم خورد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.》

نظر شما