شناسهٔ خبر: 63082 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

واحد تهران دانشگاه خوارزمی به پذیرفته شدگان دکتری خوابگاه نمی دهد

معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: این دانشگاه، امکانات خوابگاه برای دانشجویان دکتری پذیرفته شده در واحد تهران را ندارد.

واحد تهران دانشگاه خوارزمی به پذیرفته شدگان دکتری خوابگاه نمی دهد

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛  معاونت آموزشی دانشگاه خوارزمی خطاب به داوطلبان مصاحبه دکترای سال ۱۳۹۹ دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: امکانات خوابگاه برای دانشجویان پذیرفته شده در واحد تهران وجود ندارد.

همچنین معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی نکاتی در خصوص مصاحبه داوطلبان دکتری سال ۹۹ این دانشگاه مطرح کرد که برخی از این نکات به شرح زیر است :

داوطلبان دکتری سال ۹۹  قبل از مصاحبه لازم است صفحه اینترنتی دانشکده ها را نیز مشاهده کنند تا از نکات تکمیلی احتمالی آگاه شوند. زمان برگزاری مصاحبه طبق جدول برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری ٩٩ اعلام شده است بنابراین عدم حضور در زمانهای اعلام شده به منزله غیبت و انصراف از داوطلبی دانشگاه خوارزمی تلقی می شود. مصاحبه ممکن است بصورت حضوری و یا غیرحضوری انجام گیرد.

مصاحبه غیرحضوری از طریق سامانه مجازی دانشگاه خوارزمی با آدرس r.ac.khu.lms۱انجام خواهد گرفت. متقاضیانی که دارای مصاحبه غیرحضوری هستند لازم است پیش از مصاحبه چگونگی کار با سامانه مجازی دانشگاه خوارزمی را آموزش ببیند.

برای مصاحبه غیرحضوری نیاز به نرم افزار Connect Adobe است که در این آدرس hƩps://lms.khu.ac.ir/mod/page/view.php?id=۱۰۲۹۰ موجود است و برای راهنمایی بیشتر در مورد نحوه استفاده از سامانه داوطلبان می توانند از ویدئوهای آموزشی لینک https://www.aparat.com/v/AKxYQ استفاده کنند. 

برای مصاحبه های غیرحضوری، کارشناس هر دانشکده از طریق برقراری تماس تلفنی، نام کاربری و کلمه عبور هر داوطلب را برای ورود به فضای مجازی مصاحبه، در اختیار خود وی قرار می دهد.

ساعت تقریبی زمان مصاحبه هر داوطلب (چه حضوری و چه غیرحضوری) از طریق کارشناس به هر داوطلب اعلام می شود. تأکید می شود که در صورت عدم حضور به موقع در ساعت و روز تعیین شده، امکان تکرار جلسه مصاحبه وجود نخواهد داشت.

برای مصاحبه های غیرحضوری، به علت آن که مصاحبه به صورت صوتی- تصویری است، داشتن دوربین و میکروفن مناسب برای هر متقاضی الزامی است. در صورت عدم وجود دوربین و ارایه تصویر از سوی داوطلب، مصاحبه فاقد اعتبار است.

نظر شما