شناسهٔ خبر: 62465 - سرویس دیگر رسانه ها
نسخه قابل چاپ

ترجمه یحیی یثربی از قرآن رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرارمی‌گیرد

ترجمه سید یحیی یثربی از قرآن کریم به صورت سی جزء جداگانه به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

ترجمه یحیی یثربی از قرآن رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرارمی‌گیرد

به گزارش فرهنگ امروز به نقل از مهر؛  به زودی ترجمه سید یحیی یثربی از قرآن کریم به صورت سی جز جداگانه به صورت رایگان از طریق نرم‌افزار اندیشه طربناک در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

این ترجمه به صورت رنگی و با ویژگی‌هایی نظیر استفاده از زبان روز و ساده قابل‌فهم تمام اقشار جامعه؛ نیاوردن جملات و کلمات توضیحی و یا استفاده از پرانتزها برای پرهیز از آشفتگی معنا و نیز حفظ حرمت کلام الله و نیفزودن چیزی بر سخن خداوند؛ تفکیک موضوعی آیه‌ها و … منتشر می‌شود.

از جمله اهداف این ترجمه می‌توانیم به رواج بیشتر قرآن کریم در میان مردم و آشنایی بیشتر و گروه‌های مختلف جامعه با کلام الله، ترویج آموزش از قرآن و در نتیجه کاهش خطر تحریف و خرافه، مبارزه با پندار نامفهوم و رازآلود بودن زبان قرآن و … اشاره کنیم.

علاقمندان می‌توانند نرم‌افزار اندیشه طربناک را برای گوشی‌های اندروید از طریق سایت سید یحیی یثربی، استاد بازنشسته فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی و مفسر قرآن دانلود کنند.

به تازگی یثربی برخی از آثار خود مانند کتاب «فلسفه مشاء: گزارشی کامل از فلسفه ابن‌سینا به همراه گزیده جامعی از متون فلسفی وی»، «عرفان و شریعت» و… در نرم‌افزار اندیشه طربناک در دسترس علاقمندان می‌باشد. از طریق این نرم افزار در اختیار مخاطبان قرار داده بود.

نظر شما